"Диалогтік оқытудың әдістерін сабақта тиімді қолдану"

"Қазақ тілі -ел туы" тақырыбындағы пән апталығы аясында әдістемелік бірлестік жетекшісі С.Ж. Кузентаева қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімдерімен "Диалогтік оқытудың әдістерін сабақта тиімді қолдану" тақырыбында коучинг сабақ өткізді.
Коучинг сабақтың мақсаты: Диалогтік оқыту туралы түсініктерін кеңейту.Диалог түрлерін өз тәжірибелерінде қолдана отырып,оқушыларды сыни тұрғыдан ойландырудың маңыздылығын бағалайды. Сабақ үрдісіндегі диалогтік оқытудың маңызын түсіндіру.
Коучинг сабаққа пән мұғалімдері белсенді қатысты.Берілген тапсырмаларды жоғары деңгейде орындады. Коучинг сабақта әңгіме-дебат,кумулятивтік әңгіме, зерттеушілік әңгіме диалогтік оқыту түрлеріне тапсырмалар орындады . Қазақ тілі мен әдебиеті сабақтарында диалогтік оқыту түрлерін қолдану туралы өз ойларымен бөлісті. Сауалнама жүргізілді. Осы отырыста қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі А.С . Сыздықова өзінің тәжірибесімен бөлісті. Әдістемелік тақырыбы "Қазақ тілі мен әдебиеті сабақтарында ойын арқылы оқушылардың ауызекі сөйлеу тілін дамыту". Әдістемелік бірлестік отырысы ойдағыдай өте қызықты өтті.