Тіл білгірі

Қазақ тілі апталығы аясында «Тіл білгірі» атты интеллектуалды сайыс онлайн режимінде өтті.
Мақсаты:
Қазақ тілінде ауызекі тілде сөйлеу дағдыларын әдебиет пәнімен ұштастыра отырып қалыптастыру арқылы өз тілін, туған жерін құрметтеуге тәрбиелеу, мемлекеттік тілдің мәртебесін көтеру.
Сайыс 7-ші сынып оқушылары арасында өтті.Оқушылар белсене қатысып, өз білімдерін көрсете алды. Сайыс 5 кезеңнен тұрды.Әр кезеңде қызықты тапсырмалар орындады. «Жеті жұрттың тілін біл» кезеңінде оқушылар жұмбақтарды шешіп, үш тілде(қазақша, орысша, ағылшынша) айта алды.
Сайыс өте қызықты өтті.

В рамках Недели казахского языка интеллектуальный конкурс «Тіл білгірі» прошел в режиме онлайн.
Цель: Воспитание уважения к своему языку, родной земле через формирование навыков устной речи на казахском языке в сочетании с литературой, повышение статуса государственного языка.
Конкурс прошел среди учащихся 7-х классов. Учащиеся приняли активное участие и смогли показать свои знания. Конкурс состоял из 5 этапов. На каждом этапе выполняли интересные задания. На этапе "Знай язык семи народов" учащиеся отгадывали загадки и говорили на трех языках(казахском, русском, английском). Конкурс прошел очень интересно.