Қазақ тілі - ел туы

2021-2022 оқу жылының 11 қазанынан 16- қазаны аралығына жоспарланған "Қазақ тілі- ел туы" тақырыбындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәндері апталығы өтеді. Мақсаты : қазақ тілі мен әдебиеті мұрасымен кеңінен таныстыру,қазақ тілінің мемлекеттік мәртебесін дамытуда қызығушылықтарын арттыру,қазақ тілінің қолданылу аясын кеңейтуге үлес қосу. Қазақ халқының әдебиетін негізге ала отырып,көркем әдеби шығармалардағы кейіпкерлердің игі істерін насихаттау арқылы елжандылық, адамгершілікке,бауырмалдыққа тәрбиелеу. Оқушыларымызды тілін,елін сүйе білуге тәрбиелеу.

С 11 октября по 16 октября 2021-2022 учебного года пройдет неделя казахского языка и литературы на тему "Қазақ тілі - ел туы". Цель: познакомить с наследием казахского языка и литературы, развивать интерес к изучению казахского языка как государственного,внести вклад в расширение сферы применения казахского языка. Воспитание патриотизма,нравственности, братства через пропаганду добрых дел героев художественных произведений на основе литературы казахского народа. Воспитывать у учащихся любовь к языку,стране.