11-сынып оқушылары арасында мақала сайысын өткізді / конкурс статей среди учащихся 11классов

Қазақстан Республикасының тілдері мерекесі күніне орай Қадіралина А. Ғ. 11-сынып оқушылары арасында мақала сайысын өткізді. Бұл іс-шара мемлекеттік тілдің қолданыс аясын кеңейту,тіл мәдениетін көтеру, таланттарды таныту мақсатында ұйымдастырылды. Балалар жазу барысында тілдерге деген құрметпен бірге қазақ тілінен сауаттылығын, білім деңгейін,тіл мәдениетін көрсетті.
Кадралина А.Г. на неделе языков РК провела конкурс статей среди учащихся 11классов. Мероприятие было проведено с целью выявления талантливых детей, поднятия культуры речи, расширение сферы использования государственного языка. Ребята вместе с уважительным отношением к государственному языку, показали грамматические навыки, уровень владения языком и культуру речи.